شركت فني مهندسي و اجرايي آتی روش روش  نماينده انحصاری شرکت GEFRAN (ایتالیا) و شرکت BEDFORD با خلق ارزش هایی همچون ارتقاء توان فنی و مهندسی،تعهد به مشتری گرایی تاکنون یکی از شرکت های صاحب نام و پیشرو در زمینه اتوماسیون صنعتی و پروژه های درایوهای الکتریکی بوده است.این شرکت در مدت حضور خود در صنعت افتخار همکاری در صنایع بزرگی همچون : فولاد ، سیمان ،کاشی و سرامیک ، ماشین سازی ،پلاستیک ،لوله و پروفیل ،نساجی ،سیم و کابل،کشت وصنعت ،جرثقیل و ... را داشته است .
خدمات مهندسی و فروش
این شرکت به پشتوانه تجربه های مفید خود در زمینه فروش و خدمات پس از فروش ، محصولات اتوماسیون صنعتی را به شرح زیربه مشتریان ارائه می دهد:
1-     اینورترهای AC: ازKW 0.75تا1600KW
2-    اینورترهای  DC: از 70Aتا4800A
3-    اینورترهای سروو درایو : از  0.75KWتا1600KW
4-    ابزار دقیق شامل: سنسورهای دما و فشار ، ترموکوپل ، خط کش مغناطیسی ،ترنسدیوسر فشار و لودسل
5-    انواع PLC وHMI  ، کنترل دما و فشار و نمایشگر
6-    اجرای پروژه های اتوماسیون صنعتی و راه حل های کاربردی درایو
7-    تعمیرات انواع درایوهایAC  وDC
8-    طراحی ، ساخت و مونتاژ انواع تابلوهای دربرگیرنده درایو
9-    ارائه مشاوره رایگان جهت انتخاب بهینه بهترین محصول جهت کاربرهای مختلف
10-    برگزاری دوره های آموزشی (مقدماتی و پیشرفته) درایوهای الکتریکی
واحد خدمات پس از فروش
این واحد در راستای خدمات فنی و مهندسی به مشتریان خود در زمینه رفع عیب ،تعمیرات و تأمین قطعات یدکی مجهز به کارگاه پیشرفته با کارشناسان مجرب ، جهت بازدید کارفرمایان گرامی جهت بررسی و کارشناسی از دستگاه های مورد نظر شما می باشد .
شركت فني مهندسي آتی روش  نماينده انحصاری شرکت GEFRAN (ایتالیا) و شرکت BEDFORD با هدف کسب حداکثر رضایت مشتری و کارفرما از بابت کیفیت خدمات ارائه شده؛ محصولات خود را با گارانتی تعویض بی قید و شرط یکساله و و خدمات پس از فروش معتبر   5 سال را به شما ارائه می نماید.